Кровоспинний засіб «Ревул»

ІНСТРУКЦІЯ
із застосування виробу медичного призначення
засобу абсорбуючого кровоспинного стерильного
Revul (Ревул)

Опис
Revul (Ревул) – високоефективний кровоспинний засіб на основі високомолекулярного полімеру природнього походження. Являє собою слабо гігроскопічний, мілкий порошок жовтого або жовто-білого кольору, без запаху. Revul (Ревул) – стерильний гемостатичний порошок для зовнішнього застосування.

Склад Ревул:
Порошок 10 г містить:
Камедь рожкового дерева 9,6 г;
Кальцію глюконат 0,4 г.

Показання
Revul (Ревул) призначено для зупинки зовнішньої кровотечі різної інтенсивності, в тому числі при пошкодженні великих венозних і артеріальних судин, переважно на догоспітальному етапі. Revul (Ревул) може бути використаний в клінічних, польових умовах і в побуті.

Механізм дії
При взаємодії порошку з кров’ю, Revul (Ревул), за рахунок великої молекулярної маси молекул, які насичені гідроксильними групами, утворює водневі зв’язки з водою (складає 90-95% крові), що призводить до агрегації формених елементів крові та факторів згортання в місці контакту з наступним утворення кров’яного згустку.

Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози
Перед застосуванням Revul (Ревул) очистити рану від сторонніх тіл, кров’яних згустків для забезпечення максимального контакту порошку з пошкодженою судиною. Revul (Ревул) застосовується шляхом засипання порошку безпосередньо до джерела кровотечі.
Промокніть поранення бинтом або будь-яким іншим доступним матеріалом.
Заповніть рану вмістом пакета. НЕ ВИКИДАЙТЕ ПОРОЖНІЙ ПАКЕТ!
Щільно притисніть до рани бинт або марлевий тампон протягом 5 хвилин. Якщо кровотеча не спиняється, утримуйте ще 5 хв.
Примітка: При сильних кровотечах утрамбувати порошок в рану будь-яким доступним способом, щоб уникнути вимивання порошку потоком крові. Якщо поранення велике, і для його заповнення одного пакету недостатньо, візьміть ще один пакет.

Накладіть на рану тиснучу пов’язку.
Якомога скоріше доставте потерпілого до найближчого пункту першої медичної допомоги.
Передайте порожній пакет медичним працівникам.
Не використовуйте залишки порошку.

Для зупинки кровотечі у важкодоступних місцях краще використовувати Revul (Ревул) в аплікаторі, який дозволяє легко та ефективно проникати до глибоко розміщених судин особливо при наявності невеликих вхідних отворів при проникаючих кульових та осколкових пораненнях.

Інформація для медичного персоналу

1. Ретельно очистити рану.
2. Залишки препарату видалити з рани шляхом ретельного промивання рани теплим 0,9% розчином натрію хлориду до повного видалення кров’яних згустків, залишків препарату та інших сторонніх тіл.
3. Провести обробку рани згідно стандартів, затверджених клінічними протоколами.
Побічні реакції
Алергічні реакції.

Належні заходи безпеки при застосуванні
Упаковку Revul (Ревул) розкрити безпосередньо перед застосуванням, засіб повторному використанню не підлягає.
Перевіряйте термін придатності та цілісність упаковки перед використанням. При пошкодженні первинної упаковки препарат не використовувати!
Препарат лише для зовнішнього застосування. Уникайте потрапляння у дихальні шляхи та в очі. При потраплянні в очі негайно змийте великою кількістю води. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С.

Упаковка. Пакети по 30 г.